O společnosti

Historie spol. Protektory Praha

Hlavním předmětem činnosti firmy  PROTEKTORY PRAHA LB spol. s r.o. je již po dobu více jak padesáti let  protektorování pneumatik pro osobní a nákladní automobily technologií „za tepla v lisu“ a jejich prodej; od roku 2004 současně také protektorování pneumatik pro nákladní automobily technologií „za studena“ a jejich prodej.

V roce 1995 společnost odkoupili její současní vlastníci a strukturu se podařilo během prvního roku činnosti stabilizovat. Během let 1996 až 1998 se společnosti podařilo znovu zaujmout významnou pozici na tuzemském trhu s protektorovanými pneumatikami a
i ostatní stanovené cíle se daří průběžně beze zbytku plnit.

Soubory budov společně s původní italskou výrobní technologií MARANGONI („za tepla v lisu“) jsou s ohledem na současné požadavky trhu postupně modernizovány a to bez vyjímky z vlastních zdrojů. Rozsáhlé technologické změny se týkaly zejména kontrol jakosti pneumatik na vstupu, výstupu a v průběhu výroby; dále pak drásání pneumatik, navalování běhounových směsí a kapacity lisování („za tepla v lisu“). Společnost souběžně provozuje linku na protektorování pneumatik pro nákladní automobily technologií „za studena“ a to ve spolupráci s dodavateli MARANGONI a GALGO. Při obou využívaných technologiích je standardně kladen velký důraz na výběr a kvalitu protektorovaných koster.

V současné době je společnost jedním z nejlépe situovaných a vybavených závodů svého druhu v republice a stabilně poskytuje všem svým zákazníkům s využitím moderního strojního vybavení a prvotřídních materiálů od certifikovaných výrobců výrobky a služby na velmi vysoké úrovni s trendem kontinuálního zlepšování.

Veškeré výrobky společnosti jsou homologovány podle UN ECE Regulation - E8 108/9R 000017
Společnost má pro obě technologie zavedený a certifikovaný SMJ podle ČSN EN ISO 9001 : 2000

Protektory Praha - hlavní budova

PROTEKTORY PRAHA LB spol. s r.o.

Sokolovská 168/1289
180 00 Praha 8, Česká Republika

DIČ (VAT): CZ060 25 218

Zapsána v OR pod spisovou značkou C 274276

 

 

Aktuality

Vstup pro dealery

Pneu-komplex.cz: Elektronický obchod s pneu a protektory

Vyhledávání